Jezdecký ples v Neveklově se stal jíž tradicí. Každý rok ho pořádá JK Lukafarm a je hojně navštěvován. Každý rok náš ples vynikne skvělým doprovodným programem jako je například ohňové vystoupení, mafiánské řádění skupiny Kvartet, šerm, tanečnice… nejen , že na plese hraje skvělá skupina Horváth-band , ale je zde také bohatá tombola s hodnotnými cenami. Jako byl v minulých letech i živý pony, vyhlídkový let letadlem , několikahodinový kurz v jízdě na koni, pobyt na táboře Lukafarm atd.

Fotky z uplynulých ročníků našeho jezdeckého plesu můžete najít na stránkách www.peta.cz v sekci fotogalerie nebo http://lukafarm.rajce.idnes.cz/

 

 O JK LUKAFARM

  • JK byl založen v roce 2001
  • Nám.J.Heřmana 57, 257 56 NEVEKLOV
  • lukafarm@seznam.cz
  • mobil +420 606 646 154
  • V SOUČASNÉ DOBĚ MÁME 45 členů ( aktivních asi 15) :)))

V současné době má JK Lukafarm  42 členů . Členové našeho jezdeckého klubu se účastní parkurových závodů, ale hlavně se sdružujeme za účelem chovu koní, pořádání různých koňských akcí.  Pokud některý z členů dělá ve své stáji větší brigádu všichni dáme síly dohromady J a „táhneme za jeden provaz“ ….Jednou z největších každoročních akcí našeho JK je tradiční „ Jezdecký ples“ konaný v Neveklově.

Uskutečněné akce: Kácení stromů Nové Dvory , napojení vody, Stavba přístřešku Prosenická Lhota Stavba ohrad Nové Dvory , Stavba ohrad Prosenická Lhota , Stavba venkovního přístřešku Nové Dvory, rekonstrukce ohrady Lukafarm  a mnohé další………..  


 

hříbárna

stavba

zuzák


box

stavba

přístřešek